Firmaet ble stiftet i 2006 og har i dag 8 ansatte.

Nordlys Elektro arbeider med nymontering, reparasjon og vedlikehold av elektriske lavspenningsanlegg.  Bedriften har en god og bred kompetanse innenfor svakstrømsområdet. Våre ansatte har spesialisert seg på forskjellige områder innenfor sitt fagfelt. Vi har blant annet ansatte som har kompetanse  innen for brannalarmanlegg, el-kontroll for bolig, el-kontroll for næring, termografering, automasjon, EKOM, periodisk kontroll av fartøy under 15 m, smarthus, industri, feilsøk og reperasjon av maskiner, maritime anlegg, ladestasjoner for el-bil.

Vi holder på med det meste innenfor elektro – ta kontakt med oss for et godt tilbud.

Kontakt oss

Ansatte

Jørn Tormod Heitmann
Daglig leder/Installatør
Tlf. 970 37 803
jorn@nordlys-elektro.no

Annie Wold Heitmann
Økonomiansvarlig/Administrasjon
Tlf. 971 13 114
awh@nordlys-elektro.no

Thomas Andreassen
Driftsansvarlig
Tlf. 936 34 327
thomas@nordlys-elektro.no

Martin Gallavare Ernstsen
Elektromontør
Tlf. 905 11 649
Martin.g@nordlys-elektro.no

Andreas Tangen
Elektromontør/Energioperatør
Telefon: 975 84 239
andreas@nordlys-elektro.no

Kristoffer Suhr
Elektromontør/Automatiker
Tlf. 958 44 129
kristoffer@nordlys-elektro.no

Dennis Sivertsen
Elektromontør
Tlf. 977 69 712
dennis@nordlys-elektro.no

Nils Lyshaug
Elektromontør/Telekommunikasjonsmontør
Tlf. 480 33 935
nils@nordlys-elektro.no

Ole Georg Ruud
Elektromontør
Tlf. 481 17 136
ole@nordlys-elektro.no

Espen Pedersen
Energimontør
Tlf. 477 05 079
Espen@nordlys-elektro.no

Preben Isaksen
Elektromontør
Telefon: 948 36 211
preben@nordlys-elektro.no

Dan Christian Johannessen
Elektromontør
Telefon: 984 92 240
dan@nordlys-elektro.no

Kristoffer Hansen
Tlf. 484 90 065
Kristoffer.h@nordlys-elektro.no

Even Lampe
Tlf. 450 54 275
even@nordlys-elektro.no

Start typing and press Enter to search